субота, 25 лютого 2017 р.

"Guten tag, Німеччино!" В бібліотеці стартує рік німецької мови!

2017 рік оголошено Президентом України Роком німецької мови. А Німеччина цей рік відзначає як Рік української мови.
Німецька мова є другою за обсягом вивчення в українських школах після англійської мови, а 52% школярів вибирають її для вивчення як другу іноземну. Німеччина також посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною.
З лютого місяця головний бібліотекар Синявська Алла спільно з провідним бібліографом Гейко Оленою розробила на молодшому відділі бібліотеки постійно діючу ілюстровану виставку-колаж

"Guten tag, Німеччино!"
Експозиція даної виставки складається з сучасної дитячої німецької літератури, яка розрахована на учнів молодшого та середнього шкільного віку. Родзинкою її є книги, подаровані нам німецькими колегами із Гете-Інституту в далекому 1995 році. З 1993 по 2000 рік наша бібліотека була базовою для цієї організації і мала з нею тісні культурні та творчі контакти. Разом ми проводили багато різноманітних акцій, круглих столів, конференцій. Наші партнери подарували бібліотеці 70 розкішних німецькомовних дитячих видань.

Алла Іванівна Синявська проводить бесіди біля виставок, розказує про новинки літератури, про наші інформаційні послуги, знайомить нових читачів з правилами бібліотеки і займається зі школярами творчою діяльністю, проводить вікторини, літературні ігри, театралізовані інсценіровки тощо.

Діти знаходять велике задоволення приходити до нас, читати, вибирати книги і дізнаватися про новинки за інтересами. Спільно з друзями обговорювати якісь цікаві ідеї, створювати власноруч художні аплікації, прикрашати тематичні книжкові виставки своїми роботами, дивитися фільми. До їх послуг - вільне користування інтернетом (WI-FI). 

Селфі з друзями 
на згадку!Ну а за всім оцим порядком пильно стежить наш рудий охоронник Марсик. Він дбайливо і з усією відповідальністю несе тяжку бібліотечну службу - слідкує за читачами, дисципліною, збереженням книжкового фонду (найцінніші книжки він навіть взяв  під особистий контроль!) 
Діти його дуже люблять і вважають його своїм другом.


"Kommen Sie zu unserer Bibliothek!"

Немає коментарів:

Дописати коментар