неділя, 30 липня 2017 р.

"Теплим сонечком зігріте по землі крокує літо!" - цикл заходів для дітей

Літні канікули - гаряча пора для всіх бібліотек та бібліотекарів, коли учнів не тільки обслуговують книгою, а й організовують для них цікаве і змістовне дозвілля. Найголовніше завдання нашої бібліотеки під час літніх канікул - це організація дозвілля та залучення дітей до читання з раннього дитинства. 
Ми рекомендуємо ілюстровані книжкові виставки, перегляд дитячих пригодницьких книг, огляд нових надходжень «Нові захоплюючі історії для дітей». Також залучаємо дітей до творчості, пропонуємо для них виставки робіт юних талантів, організовуємо знайомство з творчістю наших постійних читачів. 

Інтернет — це велетенська бібліотека. Великою популярністю в нашій бібліотеці  для користувачів є зона вільного доступу до Інтернету - WI-FI.
Для тих, хто любить  читати казки або слухати їх, ми рекомендуємо цікаві сайти:
Книжкові гори
http://abetka.ukrlife.org — «Весела абетка». Казки, приказки, загадки, скоромовки і читанка — для вас, юні читачі.
http://www.dedushka.net/ — дитяча мережева бібліотека (російською мовою).
http://skazochki.narod.ru – вірші, казки народів світу, загадки.
http://www.lib.ru/TALES/ – казки, дитячі повісті.
http://www.1001skazka.com – всім, хто любить слухати казки.
http://www.lukoshko.net– повен кошичок казок – українських, російських, білоруських.
http://www.skazka.com.ru/ – Великие сказочники мира — биографии писателей, сказки, конкурсы
http://www.skazki.org.ru/ — Казки. Мережева бібліотека казок. Зібрання найкращих казок народів світу: російські і японські, африканські і корейські, українські і фінські казки. Казки на всяк смак і для читачів різного віку. Казки О. Пушкіна і Л.Толстого та багатьох інших знаменитих казкарів.
...година спілкування «Подорож чарівною країною казок»
...година інформації «Тато, мама, я – читаюча сім’я»Для любителів народного мистецтва, творчості юних митців, аматорів, ми проводимо бесіди-знайомства, популяризуємо таланти наших читачів у Материнській світлиці. Тут кожен малюк знайде собі цікаве заняття для душі, особливо, коли дітки маленькі приходять з батьками. Вони мають можливість малювати, грати на музичних інструментах, брати участь у майстер-класах.

Патріотична година для нових користувачів біля 
Меморіальної стіни пам'яті імені Олексія Дурмасенка.

Немає коментарів:

Дописати коментар