неділя, 9 квітня 2017 р.

"День екології Чечні" - екологічна година

6 квітня 2017 року у рамках проведення Дня Землі (березень - квітень) відбулася екологічна година "День екології Чечні". За підтримки наших партнерів - Діаспора чеченського народу (голова - Салман Садаєв) та громадською організацією "Українська ініціатива" (голова - Юрій Косенко) цей захід був проведений для учнів та викладачів Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти НАПН України. Це викладачі, майстри виробничого навчання: Бахмацька Світлана Андріївна, Федоренко Валентина Євгеніївна та бібліотекар Сушко Валентина Василівна. Були запрошені молодші спеціалісти 1-го курсу спеціальності "обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів " - всього 36 учнів.
З привітальним словом виступив Салман Аюбович Садаєв, розповів про відношення свого чеченського народу до природи, до бережного і дбайливого відношення людей до навколишнього середовища. Потім з пізнавальною доповіддю "Екологія Чечні" виступив науковець, біолог, чеченолог - Юрій Анатолійович Косенко. Його розповідь супроводжувалась показом цікавих фотослайдів.По закінченні свого виступу Юрій Анатолійович звернув увагу присутніх на стан нашої річки Либідь, яка протікає через місто Київ. Демонстрував авторський відеосюжет і наголосив на необхідності терміново приймати кардинальні рішення по спасінню цього природнього русла. 
Відеозапис, зроблений 4 квітня 2017 року, відтворює повну протяжність природного відтинку русла річки Либідь, оголошеного пам'яткою природи.  Екологічний стан є справді жахливим. 
Від імені своїх колег Сушко В.В. подякувала бібліотеці за організацію заходу та виступаючим за цікаву пізнавальну зустріч, і надала слово учням, які також підготували інформацію "Що я знаю про Чеченську республіку?". 


 Доповідають Лавриненко Карелія, Намазова Ірина, Любимова Діана.
Фото з гостями:
***
Щиро дякуємо за активну участь у благородній справі нашим колегам, партнерам, друзям!
***
Із архівів.
Наша діяльність з Діаспорою чеченського народу.
Виставка чеченського художника Заміра Юшаєва в 
Центрі творчості імені Олексія Дурмасенка "Корчуватий АРТ".
Грудень, 2016 - Лютий, 2017

Немає коментарів:

Дописати коментар