середа, 13 квітня 2016 р.

"Как на душу легло..."


9 квітня 2016 року в літературно-мистецькому салоні "Грінівська вітальня" відбувся творчий вечір  "Как на душу легло..." 
за участю київської поетеси 
Юлії Єрмак та 
дуету "Отрада" 
у складі 
Наталії Кокарєвої та Анатолія Коржа.
Вірші Юлії Наумівнии викликали велике захоплення публіки, особливо у жінок. Це тонка лірика, написана мудрою жінкою з великим життєвим досвідом. Роздуми про буденне життя з елементами іронії, гумористичні замальовки...
Юлії притаманний великий дар артистизму. Вона вміє чудово відчувати публіку. Матеріал був дуже різноплановий. Вразила її природна здатність запам'ятовувати великі шматки тексту і жодного разу вона не підглянула в листок і не збилася. Напрочуд гармонійно це звучало у поєднанні з музичним супроводом дуету "Отрада".  
Головні виконавці чудово розуміли один одного, тримали в полоні глядацький зал і відчували настрій публіки.

Ліричний весняний настрій уміло створили чудовий дует "Отрада" - улюбленці публіки - Анатолій Корж та Наталія Кокарєва. Низка білоруських пісень припала до вподоби всім в залі. А під кінець Анатолій виконав пісні Володимира Висоцького, Сергія Нікітіна, Юрія Візбора та багато інших.


Візитівкою дуету стала улюблена публікою відома пісня "Ты моя отрада...", яка дала назву цьому творчому сімейному колективу.
На гостини  до нашої вітальні прийшло багато друзів. Кожен мав змогу виступити, поділитись наболілим, познайомити присутніх з своїми черговими творчими здобутками. 
Логвиненко Зоя - представник ЦБС Голосіївського району, ознайомила присутніх з художніми виставками Бібліотеки, розповіла про подальші плани колективу...Магдик Олена Назарівна - в минулому працювала актрисою в театрі ім. Л.Українки. 
Постійний учасник наших Грінівських зібрань. Ознайомила присутніх із своєю творчістю.
Олег Максименко -  київський арет, член поетичного зібранання "Київ ПоеТажний".

Наталія Гончарова - читала власні вірші і зіграла на піаніно декілька музичних замальовок.

Вперше до нашого закладу на зустріч завітав 
відомий письменник, колекціонер - 
Юрій Симонов. 
Зачитав невеличке ессе про київську вулицю Павлівську.
Його творчість справила приємне враження на публіку.

Також був присутній постійний учасник наших засідань - поет Павло Косман.
(праворуч).Київський письменник, ліквідатор Чорнобильської АЕС з 1986 по 1993 рік - Анатолій Демський, розповів про новинки в галузі науки, згадав про свою службу в Академії Наук України, коли він працював в Інституті ядерних досліджень в спецлабораторії. Подарував Бібліотеці свою книгу "Чад".

Тетяна Доміловська 
виконала свої нові твори.

 Валерій Войцеховський - професійний актор, поет. 
Читав свою поезію.

Насамкінець улюбленець публіки і 
палкий шанувальник Грінівської вітальні - 
Руслан Іщенко виконав низку українських пісень.Залишиться приємна згадка на майбутнє...

Немає коментарів:

Дописати коментар