середа, 9 березня 2016 р.

"Знов квiтне вiсiм на календарi...".

"Подих весни відчуваю,
Свято жіноче іде..."
Олександр Шаєв
У переддень весняного жіночого свята в бібліотеці відбулася низка цікавих заходів. 
На молодшому відділі було підготовлено книжкову виставку  
"Знов квiтне вiсiм на календарi...". 
Головний бібліотекар Алла Синявська спільно зі своїми читачами-активістами протягом двох тижнів проводила майстер-класи по виготовленню прикрас для святкової книжкової виставки, готували вітальні листівки для своїх матусь, разом з провідним бібліографом Оленою Гейко шукали віршоване привітання, вчили вірші.
А на творчiсть наших юних фей надихнула книжка Анни Саксе "Казки про квiти". Дитячiй фантазiї не було меж! Це щирий подарунок для усiх читачок бiблiотеки!


На старшому відділі абонементу бібліотекар 1-ої категорії Анна Возняк розмістила розгорнуту виставку робіт нашої постійної користувачки -
народної майтрині Ірини Подоляк 
"Жінка очима флориста". 
Це унікальні авторські роботи з природніх матеріалів: 
сушених листочків, квітів, гілочок, зроблені у вигляді жіночих голівок.

Міжнародний жіночий день - це свято звичайних жінок, що стали творцями історії. Своїм корінням він сягає в багатовікову боротьбу жінок за участь в житті суспільства нарівні з чоловіками. 


Читальна зала старшого відділу зустрічає книжковою виставкою, 
яку підготувала для своїх відвідувачів бібліотекар Тетяна Бутко
"Жінка. Весна. Любов"
Тут знаходиться література, яка висвітлює роль жінці в історії різних часів. Це історичні, мемуарні, біографічні, довідкові видання. 
А прикрашає її картина-колаж, присвячена німецькій актрисі та співачці - Марлен Дітріх (1901 - 1992). У 1999 році Американський інститут кіномистецтва в "Серії 100 найвеличніших зірок кіно" відвів Дітріх дев'яте місце. Презентував цю роботу видатний режисер і художник 
Олександр Муратов.


Діти захоплено готують свої привітання матусям! 
Для цього "всі засоби хороші" - і книга, і інтернет!

І ось настав цей довгоочікуванй день привітань! З самого ранку до ошатно прибраної бібліотеки приходять-приїжджають цілими родинами наші друзі, благодійні та громадські організації, представники Центру трудової реабілітації для розумово відсталих інвалідів "Корчувате", діти з малозабезпечених родин, переселенці ...

Віки і тисячоліття світової історії осяяні жіночою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки жіночій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана супроводжує всіх нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде краса жінки!


Ось такими красивими словами вітали чоловіки разом з дітками наших дорогих жінок!
Представник "Церкви Примирення", з якою бібліотека вже давно і плідно працює - Сергій Майструк - також прийшов привітати всіх присутніх з жіночим днем. 
Родина Решетнікових: батько - Юрій, мати - Тамара та діти - Даниїл, Марія та Євген прийняли активну участь у святі. 

Серед присутніх також прийшла родина Клованич: мама Олена зі своєю донькою на візочку -(інвалідом з дитинства) Вєронікою.Даніїл, Євген, Марія Решетнікови та Камілла Варламова - 
учні СШ 273 розіграли сценку про те, як можна побороти негативні якості людини через Добро, Любов та Радість. 
Ліричні вірші, сердечні слова чергувалися з музичними номерами та теплими привітаннями на адресу жінок від чоловічого творчого альянсу поетів та  музикантів.


В кінці свята всі встали і заслухали музичне віншування 
Жінці-Берегині, Жінці-Матері!
Жіночий частині аудиторії було вручено невеличкі солодкі сюрпризи - смаколики у вигляді "вісімки"!
Мама Олена Клованич вибирає дитячу літературу для своєї донечки Вєроніки. Цей день запам'ятається нам надовго - було по-справжньому святково, радісно і весело! 
Всі залишилися дуже задоволені і, головне, з дарунками! 
А їх від усієї душі дарували діти своїм рідним жінкам!
... Все прагне тепла і любові! Навіть наш улюбленець Березняк - кактус-їжачок - виглядає сонечко у віконці і з нетерпінням чекає справжньої весни! 

Немає коментарів:

Дописати коментар