четвер, 7 листопада 2013 р.

Клуб ветеранів туризму в гостях у бібліотеки.6 листопада 2013 року в гості до нашого бібліотечного літературно-художнього салону "Грінівська вітальня" завітали друзі з Клубу ветеранів туризму та бардівської пісні "На Панківській" (керівник - Ігор КОРОЛЬКОВ).


Друга частина заходу була приурочена до Року фізичної культури та спорту. Розпочав її наш гість - професор, доктор медичних наук

КОЗЛОВ Анатолій Георгійович. Присутні дізнались про цікаві факти - вплив  позитивного мислення на оздоровлення організму. Сьогодні вже ніхто не сумнівається, що між психічним та фізичним станом людини існує прямий зв'язок. "Найкращий захист від всіх хвороб, від усіляких інфекцій - це міцна віра в особисте здоров'я і позитивні емоції. Негативні думки швидко руйнують наш організм", - говорить лікар.
 Наприклад: злість викликає хвороби шлунково-кишкових органів, обрАзи з часом переходять у хвороби печінки, підшлункової залози, холецестіту. Один із ключових психологічних законів говорить:  промовлене словами почуття любові, симпатії і доброзичливості посилює життєву енергію того, до кого вона звернена. А злі та недобрі слова різко зменшують енергію слухача. Висновок: здоров'я, життя та доля будь-якої людини прямо залежні від його думок.

 Думаєш про хороше - все буде добре, 
думаєш про погане - його і отримаєш!

Дубенюк Алла зачитала вірш на цю тему: 
 
ЖИЗНЬ - БУМЕРАНГ.
Каждый поступок имеет значение;
Только прощая, получишь прощенье.
Вы отдаете — Вам отдают,
Вы предаете — Вас предают,
Вы обижаете — Вас обижают,
Вы уважаете — Вас уважают…

ЖИЗНЬ — БУМЕРАНГ:
Все и всем по заслугам;
Черные мысли 
вернутся недугом,
Светлые мысли — 
Божественным светом…
Если не думал — 
подумай об этом!!!


Далі розмова з цікавою людиною Анатолієм Козловим
 перейшла до затишного "розарію" і за філіжанкою кави головний герой вечора запропонував всім присутнім цікаві наукові тести про здоров'я, довголіття, більш глибше пізнання можливостей свого організму.

А наостанок -  ліричні і жартівливі пісні для закріплення позитиву 
у виконанні  Миколи ШОШАННІ.

Традиційне фото на згадку.
Вечір пройшов у теплій, доброзичливійй та затишній атмосфері!
Кожен отримав не тільки пізнавальну і корисну інформацію,
 а ще велику дозу позитивних емоцій!

Немає коментарів:

Дописати коментар