Бібліотечна толока на Корчуватому

 У переддень Великодніх свят колектив нашого закладу організовано і дружньо провів облаштування та прибирання прибудинкової території по вулиці Набережно-Корчуватській, 92. Наш дев'ятиповерховий будинок (бібліотека займає весь перший поверх) має статус "Будинок зразкового прибирання"! 
Постійно прибирається подвір'я двірниками з ЖЕО-111, вчасно вивозяться сміттєбаки. Вже пофарбовано дитячий майданчик  різнокольоровими фарбами, відремонтовано залізні та дерев'яні паркани і оформлені клумби зеленими насадженнями та квітками. Збудовані лавочки біля під'їзду.  



Працівники бібліотеки фарбували вапном сходинки, замітали подвір'я, обкопували кущі та дерева, змітали з вікон листки та виносили сміття.














Чисто, гарно та охайно стало навкруги! 
До весни та святкових днів завжди готові!!!

“Подорож до країни чистоти і порядку” - о 135 річчя від дня народження К.Чуковського


"Всі Чуковського читали?
І мене давно впізнали.
Я – великий Умивальник,
Знаменитий Мийдодір,
Умивальників начальник
І мочалок командир".
З 28 по 31 березня 2017 року, у рамках Всеукраїнського тижня дитячої книги, на молодшому відділі демонструється розгорнута ілюстративна книжкова виставка 
“Подорож до країни чистоти і порядку”, присвячена 135-ти річчю від 
дня народження улюбленого багатьма поколіннями дитячого письменника, поета Корнія Івановича Чуковського (1882 - 1962).
З самого дитинства Корній Чуковський захоплювався літературою. Він любив читати Овідія, при цьому часто декламував вголос, дивуючись гармонійності і мелодійності чарівних віршів. Ще в гімназії К. Чуковський почав писати вірші і невеликі оповідання, але особливо вдавалися публіцистичні та критичні статті. Корній соромився своїх творів, і опублікував їх лише в дев’ятнадцять років в газеті «Одеські новини». У 1916 році він уклав збірку «Ялинка» і написав свою першу казку «Крокодил». У 1923 році вийшли його знамениті казки «Мойдодир» і «Тарганище» (1923), «Муха-цокотуха» (1924), «Бармалей» (1925), «Телефон» (1926), «Лікар Айболить» (1936) — неперевершені шедеври літератури «для маленьких», що видаються й в наш час. Він записав свої спостереження за дітьми, їх мовою в книзі «Маленькі діти» (1928), що отримала потім назву «Від двох до п’яти» (1933).
У 1936 році вийшла книга К. Чуковського про теорію художнього перекладу «Мистецтво перекладу», яка в 1941 році перевидана, але вже під іншою назвою – «Високе мистецтво». У 30-х роках ХХ століття К. Чуковський займається перекладами книг Р. Кіплінга, М. Твена, О. Уайльда, в тому числі і у формі адаптованих для дітей «переказів». Також почав писати мемуари, ця робота тривала до кінця його днів. Книга «Сучасники» вийшла в серії «Життя чудових людей». 
Посмертно опубліковані щоденники письменника, написані в період з 1901 по 1969 роки. Оксфордський університет присвоїв К. І. Чуковському ступінь доктора літератури (1962).
Помер Корній Іванович 28 жовтня 1969 р. від вірусного гепатиту. На дачі в Передєлкіно, де письменник прожив більшу частину життя, нині діє його музей.
Цей видатний автор перш за все асоціюється з доброзичливою людиною, що написав десятки казок для дітей, які ненав’язливо вселяють уявлення про добро і супротив злу. В наш час це дуже актуально...



















Казки та вірші К.Чуковського завжди дарували, дарують і даруватимуть радість. Вони веселі й мудрі, їх краще читати гуртом, а найкраще — в родинному колі. Вже не одне покоління виросло на чудових творах цього талановитого і багатогранного автора!

"Пліч-о-пліч" - районна благодійна акція в МАУПі з переглядом фільму "Осінні спогади"

24 березня 2017 року в головному корпусі МАУПу (вул. Фрометівська, 2) відбулася благодійна акція "Пліч-о-пліч" з показом україно-чесько-іранського фільму 
"Осінні спогади". 
Головна мета заходу - зібрати кошти на лікування та протезування для нашого бійця АТО, справжнього патріота, учасника бойових дій, мешканця Голосіївського району Дмитра Котова

Організували цю доброчинну справу представники Київської міської спілки ветеранів та учасників АТО Голосіївського району - Анатолій Болотін, Андрій Дащенко, Гліб Гржибовський, Ервін Гусейнов, Андрій Крахмаль, Вячеслав Рибачук, Єгор Качкалда та ін.
На заході були присутні бійці АТО, дружина Дмитра  - Тетяна Котова, представники Голосіївського Червоного Хреста - Ігор Сульженко та Іван Павлишин, музикант Ян Апріль, артисти кіно, студенти МАУПу, творча інтелігенція Києва, бібліотекарі Голосіївської ЦБС. Під час проведення було зібрано більше 13 000 грн. та передано дружині героя.
З музичним привітанням виступив автор-виконавець, громадський активіст - Ян Апріль. Він родом з Чернівців, з Буковини. Неодноразово виступав у Центрі творчості імені Олексія Дурмасенка "Корчуватий - АРТ" при бібліотеці №15.
Ян - учасник бойових дій, волонтер, постійно їздить в зону АТО, виступає на передовій з концертами і підтримує наших бійців запальними патріотичними піснями, влучним словом.



Працівники ЦБС Голосіївського району м. Києва на чолі з директором Станіславчук Галиною Петрівною висловили слова підтримки дружині бійця Дмитра Котова - Тетяні і особисто вручили їй зібрані колективом кошти на лікування.










 Перед початком перегляду фільму виступили виконавці та учасники фільму. 
Вони розповіли про те, як готувалися зйомки та де вони проходили.
Кінодраму "Осінні спогади" знято міжнародною командою кінематографістів.
Режисер та сценарист:
Алі Фахр Мусаві (Іран)
В головних ролях:
Дмитро Лінартович
Олександр Ігнатуша
Тетяна Юрікова
Назанін Ахмади Шахпурабади (Іран).

Події розгортаються у віддаленому карпатському селі. Для зйомок обрали місцевість поблизу Трускавця.
... Місцевий скульптор Сашко (Олександр Ігнатуша) тяжко переживає смерть дружини. Отримавши поранення, із зони АТО повертається доброволець Анатолій (Дмитро Лінартович). Узагалі-то він музикант, але радо береться допомагати Сашкові в майстерні. Якось селом промайнула звістка: в лісі знайшли непритомну жінку. Це Іме (Назанін Ахмади Шахпурабади), сліпа біженка з Ірану. Вона хотіла потрапити в Європу, а натомість опинилася в українському селі. І Сашко, і Анатолій закохуються в дівчину, яка більше ніж будь-хто з них потребує підтримки та допомоги.

Тема війни близька багатьом учасникам знімального процесу. Затвердженого на роль, Дмитра Лінартовича було призвано на АТО, але автори стрічки звернулись до Міністерства оборони України з проханням відпустити актора на місяць на час зйомок, що й було зроблено.

Бюджет стрічки складався з приватних коштів чеських та іранських продюсерів. Фільм вийшов на екрани в кінці 2016 року та має великий успіх. Він дуже ліричний, з елементами драми та емоційними переживаннями, справив щемке та світле враження на глядачів. 
Ми отримали велике задоволення від перегляду! 
Дякуємо всім причетним до створення цієї стрічки!


Після перегляду ми познайомились з виконавцями головних ролей, висловили їм свою подяку та теплі враження.  Дуже приємно було від знайомства з актрисою Тетяною Юріковою (виконавиці ролі Наталки).
 
А від українського актора муніципального театру "Київ"  Дмитра Лінартовича.всі бажаючі отримали музичний дарунок - авторський диск "Мобілізація".
Щиро дякуємо! 

Велика подяка і пошана всім організаторам та учасникам цього чудового і потрібного заходу! Зичимо подальших успіхів і швидкого одужання нашому землякуі захиснику - Дмитру Котову!
 Слава нашим героям! Слава Україні!!!
Світлина від Gleb Grzybowski.




На запрошення колег бібліотеки ім. М.Некрасова для працівників ЦБС продовжилось "музичне" спілкування з Яном Апрілем в стінах цього закладу.
Артист познайомився з бібліотекою і порадував нас виконанням своїх пісень.



  Дякуємо усім за підтримку, розуміння та допомогу!!!

Відгуки про діяльність бібліотеки від друзів та партнерів у соціальній мережі Фейсбук

Картинки по запросу відгуки про діяльністьКартинки по запросу відгуки про діяльність
23 березня 2017 року. 
Від голови Голосіївського Червоного Хреста - Сульженка Ігоря.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 березня 2017 року.
Від поетеси Юлії Бережко-Камінської.
Спасибі пані Аллі Дубенюк і Миколі Шошані за організацію такої теплої і душевної зустрічі у дивовижному місці - літературній "Гринівській вітальні" у Києві при бібліотеці!
Спасибі Тетяні Доміловській за талановите виконання прекрасних пісень на власну музику!
І всім глядачам - за увагу і гарячий відгук!
Миколі Шошані низький уклін за фото.

Подобається
Коментувати
Поділитись
Коментарі
Алла Дубенюк Дякуємо і вам, пані Юліє, за талант і теплоту душі! Зі святом вас, з міжнародним Днем поезії! Хай завжди Муза буде до вас прихильною, а шанувальники вашої творчості надихають на подальші успіхи!
Yulia Berezhko-Kaminska Щиро дякую! Я з великим задоволенням провела час із Вами!
Ольга Артемьева З днем Поезії, Юля! Натхнення!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18 березня 2017 року.
Від Громадської організації "Українська ініціатива".

18 березня 2017 голова правління ГО "Українська Ініціатива" Юрій Косенко виступив з доповіддю про партизанський рух у Литві. Виступ Ю.А. Косенка відбувся у рамках вечора пам'яті славетних синів литовського народу генерала Йонаса Жямайтіса та Альгірдаса Варкала на псевдо Жалюкас, який загинув саме 18 березня 1948 року. Також, під час виступу було використано український переклад книги легенди литовського спротиву Юозаса Даумантаса "Браття лісовії". Захід відбувся у приміщенні бібліотеки №15 Голосіївської ЦБС. Правління ГО "Українська Ініціатива" висловлює подяку директору закладу, Аллі Іванівні Дубенюк, та усьому колективу бібліотеки за сприяння у проведенні заходу; сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Подобається
Коментувати
Поділитись
Коментарі
Алла Дубенюк Дякуємо за цікаву плідну співпрацю, Юріє Анатолійовичу. Ваші змістовні розповіді, які супроводжуються маловідомими фото- і відеослайдами, надають змогу нашим читачам розширювати свої пізнання, знайомитись з творчістю та діяльністю історичних героїв та літераторів, глибше розуміти історію та культуру багатьох народів світу, отримувати науково обгрунтовану розповідь на різноманітну тематику та знайомитись з унікальною інформацією. Завжди чекаємо на зустрічі!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 березня 2017 року. 
Від Андрія Дащенка.
Вітаю всіх добровольців з Днем українського добровольця!!!
Ви найкращі сини та доньки Украіни!
Саме завдяки вам, в перші дні агресії ,,росии,, проти УКРАІНИ, було сформовано військо!
Ваша мужність та вірність народу, показали силу ВІЛЬНОГО НАРОДУ!
Я дуже дякую всім, хто має відношення до визвольної боротьби!
В пам'ять загиблим воінам та в знак глибокої вдячності за героїзм та відвагу живим, відбувася захід в ЗОШ 110.
Учні школи, а також члени Патріотичного клубу "Діти патріоти" за підтримки військового комісаріату та директора школи Лариса Дубовик , провели захід до дня українського добровольця!
Неймовірні враження від дитячих виступів!
Це наше майбутнє!
Дуже світле, душевно чисте та вільне від природи!
!!!!
А ще, був маленький дебют!
Наши вихованці провели показовий виступ з надання першої невідкладної медичної допомоги!
Молодці!
Також за поданням військового комісаріату та рішенням "Київська міська спілка Ветеранів та учасників АТО Голосіївського р-ну" було нагородженя медаллю Народний Захистник!
Окрема подяка Алла Дубенюк за спільну діяльність!
Вирішено, що до Великодня, захід буде організовувати наш дитячий Патріотчний клуб, спільно з дорослими, яким не байдужа доля Украіни!
Слава Украіні !!

Подобається
Коментувати
Поділитись