"Почитаємо, пограємо, казки відгадаємо" - дитяче дозвілля


 Сьогодні дитину все складніше зацікавити книгою, залучити до читання, адже навколо стільки цікавого: комп’ютерні ігри, телевізор з його нескінченними мультсеріалами, друзі, вулиця! 
 Але до нашої бібліотеки діти залюбки приходять, тому що тут дуже цікаво, життя вирує, а молодий колектив постійно щось придумує і усіляко намагається створювати свяковий настрій для юних користувачів. Протягом жовтня відбувалися активні пізнавальні заходи: дозвілля-відпочинок, майстер-класи, голосні читання гумористичних творів, казок, відгадування загадок тощо...



































Останній часом щоденно з самого ранку приходить наймолодший "фанат" бібліотеки - Демидик Білокур разом з бабусею Зіною. Йому всього три рочки, але розвинутий малюк дуже добре. 
Любить книжки, особливо коли їх йому читають. 
Головна проблема - бабуся не може вчасно забрати з бібліотеки! 
Починаються сльози... Адже тут так прикольно! 



  
Бабусю, я тобі заграю:

"Я іглаюююю на галмошкєєєє, 
у пахожих на відууууууу...." - 
співає Демидик на власноруч зробленій паперовій гармошці.











Бабусю, а я ще і на піаніно можу! 
Ось так!!!


 Ось іще один "поціновувач" музики!


Готуємось до свята Хеловін!




Завершити хочу афоризмом відомого аргентинського поета, 
прозаїка, публіциста - 
Хорхе Льюїс Борхеса, признаним 
найвизначнішим письменником ХХ століття.

"Грінівські осінні посиденьки"- вечір відпочинку та спілкування Ч.2


Із циклу "У колі друзів..." 22 жовтня 2016 року в бібліотеці відбувся вечір відпочинку
"Грінівські 
осінні посиденьки".
Мистецтво та пізнання є 
одним із найсильніших бальзамів для споріднення душ, джерелом енергії натхнення, рушійною силою для творіння. 
Ось і в нашій бібліотеці постійно проходять такі заходи, де є можливість долучитися до високих матерій - поезія, музика, картинна галерея. 
Ці творчі зустрічі об'єднують різних шанувальників та прихильників 
прекрасного, надають змогу проявити свої різноманітні таланти кожному!
В цей день на "бібліотечні посиденьки" зібралося багато наших читачів, прихильників, але, головне, завітали їхні друзі, а для нас - нові користувачі! 
Олександр ВерхманОлександр Миронов, Павло Косман, Сергій Бондарчук, Руслан Іщенко, Борис Кононенко, Гліб Гржабовський, Жорж Шанаєв, Сергій Льовін, Юрій Євсєєв - ці творчі особистості стали вже невід'ємною часточкою нашої бібліотечної спільноти, нашої "великої грінівської сім'ї"!





















Вперше завітали артисти - Єва (Люсія Августіна) Фландер (ліворуч) зі своєю акомпаніаторкою Людмилою. Єва -  професійна співачка, музикант, композитор. Автор та виконавиця пісень та романсів.Концерти її відбувалися в багатьох країнах Європи: Германія, Франція, Італія, Швеція, Іспанія. 




















Новий автор - Михайло Жовтий ознайомив присутніх зі своїми короткими афоризмами.



















Приємно відзначити, що частими гостями бувають і наші колеги - бібліотекарі: Любов Калюжна, Зоя Логвиненко, Тетяна Серебреннікова, Ніна Локоть...







Як хОроше у колі друзів 
читати вірші й слухати пісні!!!












... і наостанок - 
гітара по колу!

Жодна зустріч не обходиться без
"бібліотечних музичних смаколиків"!

Дякуємо вам, дорогі друзі, що ви з нами!
Дякуємо вам за свято!!!

"Хмар-арт" Бориса Кононенка (Бі Гуко)

З великим успіхом проходить художня виставка митця, фотографа, поета Бориса Кононенка (Бі Гуко)
"Плавець місячної ночі"
в Центрі творчості імені Олексія Дурмасенка "Корчуватий АРТ" при бібліотеці.
22 жовтня відбулася друга зустріч з автором. Борис Іванович розповів про свої творчі пошуки, читав вірші, розказував цікаві історії біографії.
Народився у Станіславі, тепер Івано-Франківськ. 
З 1964 почав творчо працювати у живописі, літературі і, пізніше, в художній фотографії.
 Спостерігаючи за хмарами, - каже митець, ми часто бачимо, як серед мінливості форм виникають силуети високих гір, глибоких ущелин, замків, невідомих тварин, людей, казкових істот тощо. Образи швидко зникають, але художник може зафіксувати їх і, залежно від своїх уподобань, розвинути у твори мистецтва. Образи можна помітити не тільки в хмарах, а будь-де, у різних утвореннях природи – скелях, деревах, калюжах, морозних узорах, розрізах каменів, а також у витворах людей, над якими попрацювала природа за допомогою сонця, вітру, дощу та ін. чинників – хоча б на старих парканах чи облуплених стінах будинків.
Саме на такі стіни звертав увагу своїх учнів Леонардо да Вінчі. Ті висміювали дивакуватість свого вчителя, але деякі художники, особливо наступних поколінь, свідомо чи інтуїтивно застосовували його метод, розвиваючи свою уяву. Хто ж найбільше використовував цей метод, хто був предтечею хмар-арту? Це, насамперед, Ф. Гойя, а ще В. Блейк, М. Чурльоніс, С. Далі, М. Ернст, Л. Вайда, О. Редон, В. Чорноволенко, Ерзя та ін. Не можу обминути і художників, які часто змальовували хмари: В. Тернер, Дж. Констебль, С. Палмер, М. Волошин, М. Реріх та ін. Серед сучасників мені відомі двоє: Н. Якимова (Москва) і М. Сиротенко (Київ).
Хмар-арт є своєрідним анти-абстракціонізмом, бо якщо абстракціонізм перетворює реальність у плями, то хмар-арт навпаки – плями у реальність. Плями розповсюджені по різних об’єктах – звідси і різноманітні техніки, матеріали. Помічаючи образи у лініях дерева, на дошці чи фанері, ми можемо безпосередньо на ній же малювати. Такий вид хмар-арту я назвав «фан-фан» (фантастична фанера). Стіну будинку ми не можемо забрати у майстерню, але можемо сфотографувати і малювати на збільшеній фотографії. Цей вид – «фан-фо» (фантастична фотографія). Може бути ще «мета-метал» (метафоричний метал) та ін.
Можна самому створювати «хмари» пластичною масою, накладаючи її на картон, потім працювати фарбами. Це – синтез скульптури і живопису.
Хмар-арт – це не тільки нові форми, але й новий зміст. Він кличе від побутовості, повсякденності до розширення часових і просторових рамок, до хмарних і позахмарних висот.