середа, 1 жовтня 2014 р.

"Бібліотечна веселка" - вересневі заходи для дітей .


"Учітеся, читайте, чужому научайтесь, свого не цурайтесь!"
Т.Г.Шевченко.


Після літніх канікул дітки повернулися до школи і, звичайно ж, до улюбленої бібліотеки.

Багато чудових і різноманітних заходів чекають на них! Але навіть просто прийти поспілкуватися з однолітками та однодумцями, отримати нову інформацію про "чарівний світ друкованого слова", ознайомитись з книжковими новинками, поділитись враженнями від канікул, з друзями переглянути новинки відеомультиків через інформаційну бібліотечну систему WI-FI - все це можна зробити в бібліотеці!


 А для бажаючих провести змістовне дозвілля, підготувати малюнки для бійців АТО (протягом місяця ця акція проходить у нас!), зробити поробки для виставки, оформити книжкові полички своїми виробами - варіантів безліч!Учениця 7 класу СШ №273 Ліля Гепко читає свої вірші. 
Любить створювати красиві речі  в стилі  декупажу, бачить у звичайному незвичне! 
ЇЇ роботи довгий час експонувались на старшому відділі абонементу і радували читачів.Знайомство з експонатами в музейній кімнаті Олександра Гріна.Іван Костюченко - молодий талановитий митець.  Має багато захоплень та вподобань, любить читати, пізнавати нове через книгу та інтернет, професійно займається музикою (грає на скрипці та піаніно), танцює в стилі хіп-хоп, вивчає бойове мистецтво тхеквондо. Лауреат Міжнародного фестивалю гармонійно розвиненої особистості "Інітіумфест".На молодшому відділі - обслуговує
 провідний бібліограф Гейко Олена Петрівна.Літературна 
гра-подорож для наймолодших
"Казкові мандрівки".Знайомство з розгорнутою книжковою виставкою, яка присвячена життю та діяльності нашого українського Кобзаря - великого Тараса 
Шевченка.

Насолоджуємось прочитаним на природі!
Бібліотекарі - Синявська Алла та Возняк Ганна 
проводять голосні читання біля бібліотеки.
Ось такий короткий фоторепортаж за останній період до вашої уваги! 

PS: Для наших постійних віртуальних користувачів - приносимо вибачення за тимчасову затримку своєчасної  інформації на блозі. 
Тривіальна причина -  виникла аварійна ситуація в бібліотеці - прорив труби  і залиття водою кабінету, де знаходиться комп'ютерна техніка та електропроводки підключення до мережі Інтернет.  На даний час робота поновлена.  

Спасибі, що ви з нами! До нових зустрічей!!!

1 коментар: