четвер, 28 лютого 2013 р.

Творчий вечір вечір музичного дуету «Ноктюрн»

В бібліотеці № 15 відбувся вечір музичного дуету «Ноктюрн» (у складі - Ольги-Софії та Аркадія Голубицького), який існує вже рік. Створив його Аркадій Голубицький – один із засновників клубу самодіяльної пісні Київ-73, член клубу "Арсенал". 
Улюблені автори пісень: Б.Окуджава, Ю.Візбор, В.Каденко, В.Семенов, О.Рубанський. Брав участь у програмах про авторську пісню на телеканалах УТ-1, ТЕТ, Гравис; радіо "Голос Києва", радіо "Z", радіо "Рокс-Україна" — в різні роки. 
В 1998 році організував студію авторської пісні при будинку культури «Росток», де здійснив ряд власних проектів, головний з яких цикл концертів «Київські барди XXI століття» в яких виступають юні та молоді київські автори.
Серед них – Денис Голубицький, який зарекомендував себе, як цікавий сучасний поет та виконавець.
Другий член дуету – Ольга-Софія Дорошенко, викладач школи джазового та естрадного мистецтв, професійний музикант і композитор,крім того, вона ще й відомий виконавець.
Виступ цього дуету завжди збирає повні зали киян, що люблять авторську пісню.
Володимир Семенов – відомий автор та виконавець, впродовж кількох років був ведучим телепрограми «Доживемо до понеділка». Ця програма стала улюбленою для багатьох поціновувачів поезії та авторської пісні.
Концерт дуету «Ноктюрн» зібрав багатьох цікавих людей, серед гостей був Василь Довжик - це відома постать: поет, прозаїк, гуморист, перекладач, автор шістнадцяти книжок для дітей та юнацтва, член Спілки письменників України.

Немає коментарів:

Дописати коментар