пʼятниця, 9 грудня 2016 р.

«Як не ми, то хто ж тоді, чуєш, брате, Україну рідну буде захищати?" - патріотично-виховні заходи

"Воїне, лицарю славний,
Ти зброю тримаєш в руках,
Щоб на нашу країну-державу
Злий не позарився враг.
Будь мужній і будь достойний
Ти слави своїх батьків,
Відважний, вкраїнський воїне,
Нащадок славних віків!"
Цикл патріотично-виховних заходів, присвячених Дню Збройних Сил України на тему: 
«Як не ми, то хто ж тоді, 
чуєш, брате, 
Україну рідну буде захищати?"
відбувся в бібліотеці 8 грудня 2016 року для учнів Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної Академії педагогічних наук України. На запрошення бібліотекаря цього навчального закладу Сушко Валентини Василівни ми провели цикл заходів для майбутніх автослюсарів (23 чол.). 
Мета:  виховувати глибокі патріотичні почуття, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя; формувати активну громадянську позицію учнів щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів, віру в краще майбутнє України. Завідуюча бібліотекою Дубенюк Алла Іванівна розповіла про це свято, що 6 грудня – історична дата: у цей день в 1991 році був прийнятий Закон України «Про Збройні Сили України».   


 Сьогодні відбувається справжнє відродження українських збройних сил. Наша армія переозброюється, реформується і впроваджує нові стандарти. На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. "Безсмертний будеш ти, бо вмер за Україну!" - година пам'яті біля 
Меморіальної стіни пам'яті 
імені Олексія Дурмасенка 
в бібліотеці. 
"Вічна слава героям-голосіївцям"- інформаційна зона -портрети Героїв - голосіївців, що полягли за захист нашої держави на Майдані та в зоні АТО. 
Всього - 16 чоловік.
"Уклін усім, хто край свій боронить!"  - патріотична бесіда. 
Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни. Сьогодні український воїн-захисник є найбільшою гордістю в українському суспільстві. В цей день всі громадяни країни висловлюють свою повагу українським солдатам та офіцерам, які на сході України в важких нелюдських умовах боронять мирне життя українців.


Щиро дякуємо нашим друзям - керівникам та вихованцям Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної Академії педагогічних наук України (ННЦ ПТО НАПН України) за розуміння великої місії у вихованні молодого покоління, за підтримку і співпрацю.
«Як не ми, то хто ж тоді, 
чуєш, брате, 
Україну рідну буде захищати?"
(З пісні).

Немає коментарів:

Дописати коментар